Domov O nás

Prémiová škola varenia Gourmet Academy

Zdokonaľte sa vo varení a pečení pod vedením tých najlepších šéfkuchárov a lektorov a odneste si nezabudnuteľný zážitok.

O nás

O nás - Gourmet Academy

Prémiová škola varenia Gourmet Academy vznikla pod hlavičkou spoločnosti Potten & Pannen - Staněk, ktorá už 30 rokov exkluzívne prináša kuchynské produkty svetových značiek, akými sú Smeg, Zwilling, KitchenAid, Emile Henry, Manuviel, Woll a mnohé iné.

Potten & Pannen - Staněk obohacuje vaše kuchyne o kvalitné produkty a našim zámerom je do nich priniesť aj nové kuchárske zručnosti, ktoré môžete získať za pomoci tých najkvalitnejších a najzaujímavejších lektorov, ktorí u nás povedú zážitkové kurzy varenia. Gourmet Academy vznikla podľa rokmi overeného a zdokonaľovaného receptu českej Gourmet Academy, ktorá je v Prahe obľúbeným a vyhľadávaným miestom. Sme viac, ako škola varenia. Sme komunita milovníkov jedla a kvalitného varenia, ktorá spoločne zdieľa vášeň a radosť z gastronómie. A vy môžete byť jej súčasťou. Spolupracujeme s najlepšími šéfkuchármi aj obľúbenými food blogermi zo súčasnej gastronomickej scény.

Prihláste sa na náš kurz a zažite jedinečnú atmosféru našej kuchyne, ktorá je vybavená najkvalitnejšími spotrebičmi značky Smeg, pomocníkmi Zwilling či Staub a kde servírujeme na porceláne Villeroy & Boch. Pod vedením profesionálneho lektora pracujete na tvorbe niekoľkých jedál z kvalitných a čerstvých surovín. Individuálny prístup ale aj jedinečnú skupinovú energiu tvorí maximálne 12 účastníkov, ktorí si okrem zručností a vedomostí o varení odnášajú recepty a zážitok, ktorí radi odporúčajú svojim známym a priateľom. Či ste úplný začiatočník alebo vášnivý kuchár samouk, naše kurzy sú pre každého.

Dokonca aj pre najmenších. Detské kurzy varenia Le Petit Chef ponúkame od 9 do 13 rokov a od 13 do 17 s nami môžu variť aj tínedžeri na kurzoch, ktoré sú pripravené špeciálne pre nich.

Gourmet Academy sa nachádza na Trnavskej ceste 49 v Bratislave. Pre našich návštevníkov ponúkame parkovanie zadarmo v garáži priamo v budove N!do. Zároveň od nás každý účastník dostane poukaz na exkluzívnu 10% zľavu na nákup v predajniach Potten & Pannen - Staněk. Na vaše pohodlie dohliadajú naše milé hostesky, ktoré sa počas celého kurzu starajú o váš pitný režim a dolievajú kávu, čaj, vodu a samozrejme kvalitné slovenské víno od Chateau Rúbaň, aby ste sa u nás cítili naozaj ako doma. Všetko je v cene kurzu.

Prídite, niečo dobré si uvaríme 😊 Tešíme sa na vás.

Tím Gourmet Academy

Prečítať celý popis

Adresa

Gourmet Academy
Potten & Pannen - Staněk
Trnavská cesta 49, 831 04 Bratislava

Navigovať

e-mail: info@gourmetacademy.sk
Hotline: +421 904 570 612

V Gourmet Academy vas čaká

  • Individuálny prístup lektora a personálu.
  • Kurzy pre maximálne 12 účastníkov.
  • Kvalitné a čerstvé suroviny.
  • Varenie a pečenie s prémiovým kuchynským vybavením svetových značiek.
  • Kvalitné slovenské víno z Chateau Rúbaň.
  • Káva aj chutné čaje z exkluzívnej čajovej zmesi Kusmi Tea.
  • Zapožičanie pohodlnej ľanovej zástery.
  • Certifikát o absolvovaní kurzov.